sportlines.cz

Nový kolega do týmu

Nový kolega do týmu

 Hledáme nového kolegu na pozici Obchodní zástupce zážitkových programů pro ZŠ a SŠ/VŠ.

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Kam jezdíme
 

Hotel Fontána – Hrdoňov - Šumava
Fontána je hotelový komplex, který se nachází téměř na samotě v překrásné Šumavské přírodě na břehu Lipenské přehrady. K dispozici jsou tělocvičny, bazén, fitness, sauna, salonky, hřiště na volejbal. V okolí lesy a louky. Pokoje mají svoje sociální zařízení. Stravování plná penze probíhá v jídelně pro 100 lidí.  
Kapacita 300 lůžek

 

 

Rekreační areál Poustky u Žihle
Zařízení leží v katastru obce Žihle, okres Plzeň-sever, uprostřed lesů v nadmořské výšce cca 530 m.n.m.. Na západ se rozkládá kaňonovité údolí řeky Střely, od Rabštejna k Manětínu - Chráněná krajinná oblast “Horní Střela” s výskytem břidlice. Směrem k Tisu a Blatnu se táhne pásmo žulových balvanů bizarních tvarů. Největší z nich, nazvané “Bába” a “Dědek”, byly vyhlášeny za chráněný přírodní objekt. V šesti zděných budovách: B1 - B6 je vždy 14 lůžek pro děti. V každé budově jsou 2 čtyřlůžkové, 2 třílůžkové pokoje pro děti s vlastním soc. zařízením na pokoji a 1lůžkový pokoj se samostatným soc. zařízením pro pedagogický dozor. Budova B4 má bezbariérový vstup, je zde jeden třílůžkový pokoj se sociálním zařízením pro tělesně postižené. Budovy jsou vytápěny elektrickými akumulačními kamny.
Kapacita 80 lůžek