O nás

Tým SPORTLINES vznikl oficiálně v roce 2006, jako sdružení tvůrců, jejichž hlavním cílem bylo nabízení nekomerčních sportovních aktivit a poskytování poradenství v oblasti sportovišť a služeb s tímto spojené.

-

V současné době nabízí společnost vlastní služby v těchto oblastech: děti a školy – adaptační pobyty, jazykové a lyžařské kurzy, školy v přírodě, školní pobyty a pobyty pro učitele, města a obce – kulturní akce, příměstské tábory, ozdravné pobyty, ozdravné pobyty, dny dětí a sportovní akce, firmy – produkce,reklama, firemní večírky, prezentace firem, teamspirit, event, teambuilding, a jako cestovní agentura pak nabízí zájezdy a pobyty do většiny zemí Evropské unie.

-

Mezi další aktivity SPORTLINES patří zprostředkování obchodu a služeb, pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti, organizování sportovních a společenských akcí. Představitelé společnosti spolupracují s řadou významných sportovců a provozovatelů sportovišť.

 

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž nabídka se postupem času stále rozšiřuje. Čím více aktivit ovládáme, tím bohatší a do detailu propracované služby nabízíme.

Propojením veškerých služeb souvisejících se sportovními programy, propagací a dalších společenských aktivit nacházíme alternativy k práci tradičních marketingových agentur - zejména neotřelým a kreativním pohledem mladých tvůrců, jejichž práce není na straně jedné zatížena vžitými klišé, na straně druhé, se opírá o dlouholeté zkušenosti profesionálů v souvisejících oborech.

 

V současné době nabízíme vlastní služby hned v několika oblastech:

Pro děti a školy – adaptační pobyty, jazykové a lyžařské kurzy, školy v přírodě, školní pobyty a pobyty pro učitele;

Pro města a obce – kulturní akce, příměstské tábory, ozdravné pobyty, dny dětí a sportovní akce;

Pro firmy – produkci, reklamu, firemní večírky, prezentace firem, teamspirity, eventy, teambuildingy;

Pro všechny klienty - jako cestovní agentura nabízíme dovolenkové, poznávací a sportovní zájezdy a pobyty do většiny zemí Evropské unie.

Akce pro více než

100 000 dětí vytěžily

Sportlines

více než 101 319

úsměvů
Sportlines

240

rozbitých
kolen
Sportlines

720

skvělých
vedoucích
Sportlines

13

úžasných
let
Sportlines

Nesčetně

krásných
vzpomínek

Náš tým

+ 720 zkušených instruktorů pobytů

 Chcete se přidat?

Zanechte nám spojení a my se Vám ozveme.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším