Pobyty pro školy

Již 10 let zajišťujeme pro děti ze základních, mateřských a středních škol pobyty v přírodě, adaptační a lyžařské kurzy a jednodenní výlety.

UPOZORNĚNÍ:

Vážené školy, vážení rodiče!

Vzhledem k aktuální situaci se nám množí dotazy ohledně škol v přírodě a dalších aktivit, které pro vás a vaše děti pořádáme. V tuto chvíli se veškeré informace a opatření mění doslova ze dne na den. Celý svět, celá Česká republika, ani my jsme neočekávali tak závažnou situaci, ve které se v tuto chvíli všichni společně nacházíme. Prosíme vás o trpělivost. Rádi bychom vám zodpověděli veškeré vaše dotazy, ale ani my nevíme, jaká situace nastane za dalších pár dnů. Jaký bude vývoj, jaká budou opatření nebo kdy bude celá situace okolo Koronaviru klidnější.

Drtivá většina pobytů pro školy je naplánovaná na květen a červen tohoto roku. Pevně věříme, že situace bude v těchto měsících již klidnější a školy v přírodě se budou realizovat podle původních plánů.

Všichni doufáme, že veškerá vládou vydaná opatření mají smysl a díky nim bude situace za pár týdnů mnohem lepší.

Děkujeme za vaši trpělivost a přejeme zdraví vám i vašim blízkým!

Tým Sportlines

 

Každoročně připravíme program pro více než 10 000 dětí.

Naše spolupráce se školami nespočívá pouze v zajištění ubytování a dopravy, ale především v přípravě a realizaci kvalitního a plnohodnotného programu během celého pobytu formou zážitkové pedagogiky.

Ten vedou naši instruktoři spolu s vedoucími a zdravotníky.

Tuto sekci má od roku 2016 na starosti dceřiná společnost POBYTY PRO ŠKOLY.

Více o nabídce škol v přírodě, lyžařských a adaptačních kurzů na:

www.pobytyproskoly.cz

Souhlasím se vším