sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Junior camp

Junior camp

Je  určen pro děti, které mají zájem o rozšíření jazykové zásoby a zejména u starších žáků o zlepšení běžné konverzace v cizím jazyce. Dopoledne je zařazen intenzivní blok výuky a odpoledne a večer je připraven sportovní a zábavný program pro děti.

 
Junior camp je zaměřen na utváření přátelských mezinárodních vztahů, rozvíjení komunikačních dovedností, sportovně rekreační vyžití a upevňování hodnotových měřítek.
 

K tomuto využíváme:

Teambuilding – děti seznámí a stmelí. Naučí se komunikovat, společně pracovat a táhnout za jeden provaz
Outdoor – dětem dodá adrenalin a dobrodružství
Games – děti zažijí zábavu, pohyb a zápal do hry – styl fair play
School – i užitečné může být zábavné … škola hrou Vás naučí samostatnosti a zodpovědnosti
 
Cílem je, aby každá skupinka byla tvořena z českých i cizích národností, jejichž základním dorozumívajícím prostředkem je angličtina. Spolu s českými vedoucími jsou děti v nepřetržitém kontaktu s rodilými mluvčími, s nimiž mluví celý den anglicky. Nechceme dětem nahradit školu – chceme jim dát prostor pro volnou konverzaci a vzbudit v nich zájem o studium, které formou her a aktivit nejen v přírodě získají.