sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Vážení pedagogové, vážení rodiče, milé děti,

nácházíte se na stránkách určené pro školy. Jsme společnost, která funguje na trhu  pod hlavičkou SPORTLINES od roku 2006. Za tuto dobu jsme organizovali desítky nejrůznějších zážitkových akcí, pobytů a kurzů určené pro školy. Každý rok máme přes dvatisíce spokojených žáku a jejich učitelů. Bližší informace o aktuálních nabídkách a programech,  naleznete v  konkrétních podsekcích.

V případě dotazů nebo objednávky, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vaše otázky zodpovíme.

V současné době realizujeme například tyto projekty zaměřené na školní děti:
Ozdravené pobyty pro děti z ZŠ MČ Praha 11
, Příměstské tábory - Prázdniny v Praze, Zážitkové programy Vápenka

Naše nabídka

Kurzy bezpečnosti

Kurzy bezpečnosti

Mateřským, základním, středním i vysokým školám nabízíme ucelený program se zaměřením na bezpečnost silničního provozu.

Pobyty pro učitele

Pobyty pro učitele

Nabízíme Vám možnost sportovně-relaxačního nebo poznávacího výletu pro učitele

Lyžařské kurzy

Lyžařské kurzy

Nezáleží na tom, jak dobré lyžaře ve třídě máte, připravíme Vám program na míru. Samozřejmostí je výuka sjezdování, snowboardingu a běžeckého lyžování.

Letní sportovní kurzy

Letní sportovní kurzy

Připravíme vám intenzivní týdenní pobyt plný sportu, v případě zájmu i adrenalinu. Naši instruktoři mají bohaté zkušenosti. Náplň přizpůsobíme věkovým i fyzickým možnostem dětí. Dbáme na to, aby byl každý den jiný. Kola, volejbal, fotbal, tenis...

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy

Pobyt je určen pro děti, které mají zájem o rozšíření jazykové zásoby. U starších žáků je zaměřen na zlepšení běžné konverzace v cizím jazyce.

Adaptační kurzy

Adaptační kurzy

Pro děti  změna kolektivu, je vždy velmi náročná a  patří mezi náročné životní situace, kterou musejí překonat. A proto je pro ně daleko snadnější  a příjemnější poznat nové spolužáky v přírodě, při hře, než ve školní lavici. A právě adaptační kurzy jim k tomu mají pomoci.

Školní výlety

Školní výlety

Nabízíme jednodenní i vícedenní poznávací výlety. Jsme schopni zajistit exkurze v řadě podniků (elektrárny, automobilky, sklárny, pivovary, čističky, atd.) Zajistíme dopravu, ubytování i stravu.

Školy v přírodě

Školy v přírodě

Na školu v přírodě můžeme s Vámi jet kdykoliv a prakticky kamkoliv. Na trhu fungujeme od roku 2006 a ročně s námi jede na školu v přírodě přes 2000 spokojených dětí.