sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.


Naše akce

V této sekci naleznete již proběhlé akce. Jedná se především o akce pořádané pro děti, školy, města a firmy. Naše akce stále přibývají a i Vy se jich můžete zúčastnit.
 
 
 
Pražské cyklozvonění 2008

Pražské cyklozvonění

Akce seč konala 21.září 2008 na Jižním Městě. Nedaleko jihoměstské radnice vyrostlo na nedělní dopoledne zábavné ale i naučné zázemí sportovní akce.

Balonstory 2008

Balonstory

V neděli 21. září 2008 se konala na Jižním Městě akce s názvem "Jižní město ve vzduchu, aneb Balonstory." Akce se konala v centrálním parku u stanice metra Opatov.

Bovec (Slovinsko)

Bovec (Slovinsko)

Teambuilding na slovinských řekách a horách se konal od 31.července do 4.srpna 2008. V nádherném údolí řeky Soča ve Slovinsku jsme se zástupci firem LG a O2 vyzkoušeli canyoning, hydrospeed, rafting a prohlédli okolí pomocí kol a pěší turistiky.

 

Dny Zdraví (Žluté lázně)

Dny Zdraví (Žluté lázně)

Sportovní odpoledne zaměřené jak na děti, tak i dospělé z celé Prahy a okolí.

Den Dětí pro Prahu

Den dětí pro Prahu (Žluté lázně)

Ve dnech 7.-8.6. 2008 jsme uskutečnili sportovní dny.  Byla to oslava dne dětí zaštítěná Magistrátem hlavního města Prahy. Kromě klasických disciplín i netradičních aktivit, čekaly na děti i vysoké lanové překážky.

Bormio (Itálie)

Bormio (Itálie)

Zimní teambuilding pro firmu O2 se konal v lyžařském středisku Bormio v Itálii. Účástníci zájezdu lyžovali, učili se na snowboardu, zkoušeli záchranu pomocí lavinových pípáků a absolvovali mnohé další zimní aktivity.