sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.


Naše akce

V této sekci naleznete již proběhlé akce. Jedná se především o akce pořádané pro děti, školy, města a firmy. Naše akce stále přibývají a i Vy se jich můžete zúčastnit.
 
 
 
2. minigolfový turnaj

2. minigolfový turnaj

Druhý turnaj, ze série celoroční minigolfové tour, se konal 9.5.2010 v čase od 13:00 do 18:00 hodin v parku u Chodovské tvrze. Vyzkoušet si svoje štěstí přišly děti i dospělí.  

 

srub Gizela - Pálení čarodejnic

srub Gizela - Pálení čarodejnic 

Akce se konala 30.4.2010 ve srubu Gizela v Kunratickém lese. Bylo připraveno spoustu atrakcí pro děti i dospělé.

 

1. minigolfový turnaj

1. minigolfový turnaj 

První turnaj, ze série celoroční minigolfové tour, se konal 25.4.2010 v čase od 13:00 do 18:00 hodin v parku u Chodovské tvrze. Vyzkoušet si svoje štěstí přišly děti i dospělí. 

 

Křest aleje a sázení stromů na Praze 11

Křest aleje a sázení stromů na Praze 11

V rámci Dne Země se konala 20.dubna 2010 akce "Slavnostní křest Milíčovské aleje" (největší alej vysázená od roku 2009 v Praze) u Milíčovského lesa. Pokřtít tuto Milíčovskou alej přišel jak pan starosta městské části Praha 11 Dalibor Mlejnský, tak i primátor hlavního města Prahy pan Pavel Bém. Pro děti byl připraven bohatý program plný soutěží a zábavy. 

 

Sportovní odpoledne na Gizele

Sportovní odpoledne na Gizele

Sportovní odpoledne pro veřejnost na Gizele se konalo 17. dubna 2010 od 14:00 do 19:00 hodin. Mohli jste si vyzkoušet  bungeerunning, střelbu z luku,... a spoustu dalších aktivit 

srub Gizela - vítání jara

SRUB GIZELA - vítání jara

Vítání jara bylo pojato ve sportovním duchu. Akce se konala 17.4.2010 od 14:00 hodin u srubu Gizela (nachází se v Kunratickém lese). Děti se mohly těšit na spoustu soutěží, po kterých byly odměněny limonádou a vuřtem.  

Projekt

Projekt: "Aktivizace pracovního potenciálu sociálně znevýhodněných občanů"

  Projekt pro sociálně znevýhodněné občany, ale i koordinátory, kteří s nimi pracují. V rámci tohoto projektu proběhly jak přednášky a zážitkový program pro realizační tým projektu, tak byly připraveny i dva dny plné her a sportovních aktivit pro sociálně znevýhodněné občany.  

Vápenka

Vápenka - zážitkový program

Každé pondělí se koná pro základní školy z Prahy 4 zážitkový den v rekreačním středisku Prahy 4 - chata Vápenka (Krkonoše).