sportlines.cz

Nový kolega do týmu

Nový kolega do týmu

 Hledáme nového kolegu na pozici Obchodní zástupce zážitkových programů pro ZŠ a SŠ/VŠ.

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.


Naše akce

V této sekci naleznete již proběhlé akce. Jedná se především o akce pořádané pro děti, školy, města a firmy. Naše akce stále přibývají a i Vy se jich můžete zúčastnit.
 
 
 
Děti, Zdraví, Praha - nové jídelny

Děti, Zdraví, Praha

V rámci projektu Děti, Zdraví, Praha se zúčastnilo soutěže dalších 11 základních škol z celé Prahy. Z nichž jen 3 vyhrají zážitkový a sportovní den pro celou jejich školu.

Deníky z pobytů pro školy

Deníky z pobytů pro školy

Každý den si můžete přečíst čerstvé informace z předchozího dne a shlédnout fotografie. Dočtete se, jak Vaše ratolesti tráví čas a zda jsou spokojené. Dokonce můžete i poslat krátký vzkaz právě pro ně přes diskusi!Pokud Vás zajímají deníky, fotografie anebo chcete napsat krátký vzkaz klikněte ZDE

Děti, Zdraví, Praha - zážitkové dny

Projektu Děti, Zdraví, Praha se zúčastnilo několik základních škol z celé Prahy. Ale pouze 10 nejlépe vyzdobených jídelen vyhrálo zážitkový den pro celou svoji školu. Zde Vám postupně přineseme fotky ze všech zážitkových dnů...

Pobyty pro školy

Pobyty pro školy

Učitelky a učitelé, už Vás nebaví vymýšlet program pro školní výlety či různé kurzy? Stěžují si Vaši žáci, že výlety jsou stereotypní a nudné, že by chtěli zažít něco extra? Více informací na www.pobyty-pro-skoly.cz

Jarní příměstské tábory 2011

Jarní příměstské tábory 2011

Příměstský tábor je alternativou ke klasickým vícedenním táborům. Konal se v Praze po celé jarní prázdniny. Pro děti byl připravený pestrý program přes celé jarní prázdniny. Jedná se o jednodenní tábor od 7.00 do 18.00 hod. Děti zaplatily za den pouze 200,-.

Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

Vyrazili jsme na lyžařský kurz, od 24. do 28.ledna 2011, se základní školou Špitálská v Praze do hotelu Kuba. Jelo celkem 50 dětí v rozmezí od 3. až po 8. třídu. Děti, učitelé i instruktoři si užily spoustu zábavy a lyžování v německém středisku Mitterdorf.

Ledová plocha v Europarku Štěrboholy

Ledová plocha v Europarku Štěrboholy

Užíváme si opět 46 dní bruslení zcela zdarma v teple a pod střechou přímo uvnitř nákupního centra Europark Štěrboholy. Navíc v dobrodružném duchu pirátských výprav po moři, které na své plavbě navštíví Afriku, polární kruh, Asii i Karibik. 

 

 

 

VÁPENKA - zážitkový program

VÁPENKA - zážitkový program

Každé pondělí se koná pro základní školy z Prahy 4 zážitkový den v rekreačním středisku Prahy 4 - chata Vápenka (Krkonoše).