sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.


Naše akce

V této sekci naleznete již proběhlé akce. Jedná se především o akce pořádané pro děti, školy, města a firmy. Naše akce stále přibývají a i Vy se jich můžete zúčastnit.
 
 
 
Hurá na prázdniny s Prahou 15

Dne 26.6.2013 se od 15:00 do 21:00 uskutečnila akce "Hurá na prázdniny s Prahou 15" ve sportovním areálu Na Šancích. Akce byla určena pro širokou veřejnost, především pak pro děti a rodiče.

Firemní akce

Pro jednu větší společnost jsme uspořádali teambuilding. Na jejich zaměstnance a další návštěvníky teambuildingu čekaly nezapomenutelné zážitky. Vyzkoušeli si střílení foukačnou, lanové překážky a proletěli se vznášedlu.

Hurá na prázdniny aneb rodinné odpoledne s Prahou 6

Dne 20.6.2013 se od 15:00 do 19:00 konala akce Hurá na prázdniny aneb rodinné odpoledne s Prahou 6. Cílem akce bylo uspořádat zábavné odpoledne s doprovodným programem pro rodiny s dětmi za účasti Dády Patrasové. Celé odpoledne se odehrávalo v zábavném duchu. Pro děti i jejich rodiče bylo připraveno občerstvení v podobě pikniku zdarma, cookingshow, stánky s občerstvením, ale také soutěžní aktivity o zajímavé ceny.

Týden sportu a Den Dětí v Europarku

Od 27.5.2013 probíhal v obchodním centru Europark 1. ročník jedinečné soutěže Týden sportu v Europarku, který vyvrcholil 1.6.2013 oslavou Dne Dětí

10 kliků pro sportovce

Dne 9.9.2012 uspořádala společnost Agrofert holding a.s. ve spolupráci se společností Sportlines s.r.o. na Staroměstském náměstí akci s názvem "10 kliků pro sportovce." V rámci této akce bylo všem olympionikům poděkováno za jejich výkony na LOH 2012 v Londýně a Čechům byl poprvé představen klikující double-decker.

Bruslení v Europarku Štěrboholy

Již poosmé se v Europarku v prvním měsíci nového roku otevírala ledová plocha. Letos se bruslilo v teple celých 46 dní. Návštěvníci se mohli těšit na 4 velké akce se spoustou soutěží.