sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Vítání Velikonoc na Jižním Městě

Vítání Velikonoc na Jižním Městě

Vítání Velikonoc na Jižním Městě

 16.4. 2014 jsme společně s Městskou částí Praha 11 přivítali Velikonoce. I díky krásnému počasí si přišlo zasoutěžit a podívat se více než 500 lidí a bylo se na co dívat. Pro všechny návštěvníky byly připraveny různé soutěže a disciplíny, na podiu zpíval Vlasta Korec a programem provázeli Miloš Skácel a David Petřík.

Kdo přišel, mohl si s českým Honzou uplést pomlázku, zaskákat si v hradu nebo na trampolíně, zaběhat si na bungee runningu a se zajícem Karlem si zazpívat na podiu nebo hledat velikonoční vajíčka.

Kdo měl odvahu, mohl si na podiu zasoutěžit třeba jen o sladkosti nebo dokonce o televizor a pro ty co vydrželi celý den, bylo dále k vidění taneční vystoupení sdružení SANG, vystoupení kapely Jižní Spojka ze ZUŠ Jižní Město.

Akci si nenechali ujít například ani místostarostka paní Eva Štampachová a pan starosta Dalibor Mlejnský.

Děkujeme všem účinkujícím a návštěvníkům, že s námi přivítali Velikonoce na Jižním Městě.