sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Mikuláš 5.-6.12.2009

Mikuláš 5.-6.12.2009

Mikuláš 5.-6.12.2009

Mikuláš se konal pod záštitou všeobecné zdravotní pojišťovny ČR na Náměstí Republiky. Akce se konala od 14:00 do 19:30. Mikulášská akce byla pro širokou veřejnost a především pro děti. Byl připraven pestrý program a dárečky pro všechny odvážlivce.Mikulášská akce probíhala ve dvou dnech na Náměstí Republiky. Během těchto dvou dnů se na akci vystřídalo 12 000 návštěvníků. Na děti zde čekal Mikuláš s anděly a čerty. Děti si užily velmi pestrý program a zábavu. I když se někteří na začátku obávaly čertů, nakonec s pomocí rodičů vše zvládly a obdržely mikulášskou nadílku. Děti zpívaly nebo recitovaly básničky do mikrofonu, malovaly uhlíky a tancovaly v doprovodu Mikuláše, andílků a čertů.