sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Dny Dětí

Dny Dětí

Den Dětí je pro děti velký den plný zábavy. Organizujeme Den dětí na Praze 11 a loňský rok jsme pořádali dětský den v rámci projektu  "Dny zdraví, pohybu a sportu s Magistrátem hl. města Praha a VZP" v O2 Žlutých lázních. Připravíme pro Vás a děti velmi pestrý a zábavný program.

Dny dětí

Den Dětí je pro děti velký den plný zábavy. Organizujeme Den dětí na Praze 11 a loňský rok jsme pořádali dětský den v rámci projektu  "Dny zdraví, pohybu a sportu s Magistrátem hl. města Praha a VZP" v O2 Žlutých lázních.

 

Den dětí  Prahy 11

Již druhý rok jsme pro Prahu 11 uspořádali velký Dětský den. Informace o těchto dnech najdete na stránkách Prahy 11:

Rok 2009 zde

Rok 2008 zde

 

Den dětí v O2 Žluté lázně

Oslava dne dětí proběhla 13.6.2009 v O2 Žlutých lázních. V rámci projektu "Dny zdraví, pohybu a sportu s Magistrátem hl. města Praha a VZP" jsme pro děti připravili nízké a vysoké lanové překážky, ale děti se mohly těšit i na různé hry a soutěže.

foto zde

 

Chcete také uspořádat Den dětí? Stačí nás kontaktovat a vytvoříme pro Vás bohatý a zábavný program.


Bc. Martin Havrlík
tel.:    602 234 043
email: havrlik@sportlines.cz