sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Vážení návštěvníci,

nacházíte se v sekci, kde se snažíme přiblížit naše aktivitity pořádané pro širokou veřejnost.

 

  • Působení společnosti Sportlines s.r.o. je velice rozsáhlé. Uspořádáme Vám na míru jakékoliv kulturní, sportovní akce a slavnosti.
  • Naše nabídka zahrnuje také pořádání a organizaci příměstských táborů a letních táborů pro děti.
  • Snažíme se o vytvoření takového programu, který přiláká širokou veřejnost a zaujme.
  • Spokojení návštěvníci jsou naší vizitkou.
  • Zajistíme Vám kompletní služby.
  • Postaráme se o bohatý program, propagaci, organizaci a profesionální tým lidí.

 

Junior camp

Junior camp

Je  určen pro děti, které mají zájem o rozšíření jazykové zásoby a zejména u starších žáků o zlepšení běžné konverzace v cizím jazyce. Dopoledne je zařazen intenzivní blok výuky a odpoledne a večer je připraven sportovní a zábavný program pro děti.

Prázdniny v Praze

Prázdniny v Praze

Příměstský tábor je alternativou ke klasickým vícedenním táborům. Koná se ve městě po celé prázdniny. Pro děti je připravený bohatý program přes celý pracovní týden. Jedná se o jednodenní tábor od 7.00 do 18.00 hod. Děti zaplatí za den pouze 200,-.

Kulturní akce

Kulturní akce

Připravíme pro Vás na klíč kulturní akce všeho druhu. Můžete se těšit na bohatý a hlavně zajímavý program, který zaujme všechny příchozí.

Sportovní akce

Sportovní akce

Chystáte se upořádat sportovní akci a nevíte, jak všechno a hlavně profesionálně zařídit? Obraťte se na nás a naše společnost za Vás vše zařídí.

Dny Dětí

Dny Dětí

Den Dětí je pro děti velký den plný zábavy. Organizujeme Den dětí na Praze 11 a loňský rok jsme pořádali dětský den v rámci projektu  "Dny zdraví, pohybu a sportu s Magistrátem hl. města Praha a VZP" v O2 Žlutých lázních. Připravíme pro Vás a děti velmi pestrý a zábavný program.

Slavnosti

Slavnosti

Během roku se najde mnoho dní, kdy můžete pro své občany uspořádat řadu akcí. Ať už se jedná Tříkrálový průvod, masopust, oslavu Velikonoc, pálení čarodějnic, oslavu Dne Dětí a další významné svátky. Uspořádáme i oslavu výročí založení města či městské části.