sportlines.cz

Nabídka práce - instruktoři

Nabídka práce - instruktoři

 Rád bavíš hrou? Jsi kreativní a umíš zaujmout kolektiv? Nabízíme volná pracovní místa na pozici INSTRUKTOR SPORTOVNÍCH AKTIVIT. Klikni pro více informací...

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Kam za dalším vzděláváním v kraji

Nově zahájený projekt za podpory Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt je financován ze zdrojů ESF.

Bobříkovy zdravé zoubky

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR připravila projekt určený dětem v mateřských školkách "Bobříkovy zdravé zoubky." Preventivně zábavný program pro děti v mateřských školkách o správném čištění zoubků.

Pro děti je připraven program plný her, básniček a písniček, během kterého se naučí pečovat o své zoubky, dodržovat ústní hygienu a seznámí se s nebezpečím při zanedbání zubní péče.

V rámci akce navštívíme 36 mateřských školek v hlavním městě Praha a ve Středočeském kraji, abychom tak obsáhli věkovou kategorii dětí s mléčnými zoubky.

Na konci programu dostaly všechny zúčastněné děti praktické dárečky v podobě zubního kartáčku, pasty, kelímku a pexeso s obrázky, co je pro jejich zoubky dobré a co nikoliv.